Biuro Wycen Majątkowych Nowa Słupia
Rzeczoznawca Majątkowy
Określenie wartości nieruchomości jako podstawy do darowizny na rzecz gminy. Złoże budują wapienie i dolomity wieku środkowo – i górno dewońskiego, piętra żywe.
Zadzwoń lub napisz

Poglądowe dane statystyczne Nowa Słupia ul. Stanisława Staszica

Ceny mieszkań, działek, domów Nowa Słupia ul. Stanisława Staszica

Oferta

Wyceniamy nieruchomości w województwie świętokrzyskim i innych lokalizacjach:

Grunty niezabudowane
Działka znajduje się na terenie oznaczonym symbolem ZL, określanym jako tereny ekosystemów leśnych, oraz na terenie oznaczonym symbolem KDS, określanym jako droga ekspresowa klasy S”. Wycena nieruchomości Nowa Słupia .
Domy jedno i wielorodzinne
Wycena nieruchomości dla potrzeb skarbowo podatkowych. Działkę przecina poprzecznie, w części rolnej napowietrzna linia energetyczna.
Nieruchomości komercyjne
W związku z powyższym przeprowadzono analizę transakcji dotyczących nieruchomości gruntowych nabywanych pod inwestycje drogowe oraz analizę transakcji nieruchomości o przeznaczeniu inwestycyjnym. Możliwości zabudowy: bez ograniczeń, z ograniczeniami, brak możliwości zmian inwestycyjnych lub ograniczenia w wykorzystaniu nieruchomości.
Obiekty przemysłowe
Monitorując rynek w obrocie tego rodzaju nieruchomościami, stwierdza się, że istnieje średni rynek ze względu na występowanie tego cennego surowca w regionie oraz ze względu na duży popyt w szczególności jako materiał budowlany, czyli kamień i kruszywa dla potrzeb budownictwa, w którym znaczącą rolę odgrywa budowa dróg i autostrad, mostów i innych budowli. Wycena nieruchomości w podejściu dochodowym.
Nieruchomości rolne i leśne
Wycena nieruchomości dla potrzeb skarbowo podatkowych. Powierzchnie budynków przyjęto na podstawie pomiarów kontrolnych w dniu wizji lokalnej nieruchomości.
Nieruchomości specjalistycznego przeznaczenia
Działkę przecina poprzecznie, w części rolnej napowietrzna linia energetyczna. okopowe, zboża lub warzywa w uprawach polowych).
Ograniczone prawa rzeczowe: spółdzielcze prawo do lokalu, służebności: gruntowe, osobiste, przesyłu
W zakresie obrotu nieruchomościami przeznaczonymi pod tereny zielone badaniem objęto rynek lokalny miasta Nowa Słupia oraz miast powiatowych województwa. Częściami składowymi nieruchomości są: obiekty usługowo - mieszkalne i towarzyszące (gospodarcze, wc, studnia, wiaty letnie, budynek sceniczny).
Maszyny i urządzenia
Działka jest zabudowana budynkiem kina z pomieszczeniami kinowymi, częścią klubową - usytuowanymi na parterze, piętrze, w piwnicy obiektu. 853 m2 dla zabudowy wolnostojącej i min.

Zadzwoń po szczegóły

Kontakt

Jeśli mają Państwo pytania dotyczące usług firmy w tym sprecyzowania zamówienia prosimy o wypełnienie poniższego formularza, kontakt telefoniczny

lub mailowy. Po otrzymaniu pytania skontaktujemy się z Państwem niezwłocznie i udzielimy wszelkich informacji dotyczących wykonania usługi.

Wysyłając wiadomość wyrażasz zgodę na użycie danych: imię i nazwisko, adres e-mail, telefon oraz innych informacji podanych w niniejszym formularzu, dla celu udzielenia odpowiedzi. W celu potwierdzenia w poniższe pole wpisz dzisiejszą datę lub skontaktuj się z nami telefonicznie.

Zadzwoń